NRS5024T6R8MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5024T6R8MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5024T6R8MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T6R8MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T6R8MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5024T6R8MMGJ is described as FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.