NRS5024T220MMGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS5024T220MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T220MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T220MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5024T220MMGJ is described as FIXED IND 22UH 820MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.