NRS5024T1R5NMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5024T1R5NMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.6A 22 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5024T1R5NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T1R5NMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T1R5NMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5024T1R5NMGJ is described as FIXED IND 1.5UH 3.6A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.