NRS5024T100MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5024T100MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 1.2A 125 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5024T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T100MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5024T100MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5024T100MMGJ is described as FIXED IND 10UH 1.2A 125 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM