NRS5020T150MMGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS5020T150MMGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 1.2A 198 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS5020T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5020T150MMGJ Taiyo Yuden
    NRS5020T150MMGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS5020T150MMGJ is described as FIXED IND 15UH 1.2A 198 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK