NRS4018T680MDGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS4018T680MDGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 68UH 320MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS4018T680MDGJ Taiyo Yuden
    NRS4018T680MDGJ Taiyo Yuden
    NRS4018T680MDGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS4018T680MDGJ is described as FIXED IND 68UH 320MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR