NRS3015T3R3MNGHV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS3015T3R3MNGHV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.23A 93.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS3015T3R3MNGHV Taiyo Yuden
    NRS3015T3R3MNGHV Taiyo Yuden
    NRS3015T3R3MNGHV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS3015T3R3MNGHV is described as FIXED IND 3.3UH 1.23A 93.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F