NRS3015T1R5NNGHV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS3015T1R5NNGHV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.82A 45.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS3015T1R5NNGHV Taiyo Yuden
    NRS3015T1R5NNGHV Taiyo Yuden
    NRS3015T1R5NNGHV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS3015T1R5NNGHV is described as FIXED IND 1.5UH 1.82A 45.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.