NRH2412T3R3MNGHV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRH2412T3R3MNGHV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 750MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRH2412T3R3MNGHV Taiyo Yuden
    NRH2412T3R3MNGHV Taiyo Yuden
    NRH2412T3R3MNGHV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRH2412T3R3MNGHV is described as FIXED IND 3.3UH 750MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM