NR3010T150M Taiyo Yuden
  • More about NR3010T150M Taiyo Yuden
    NR3010T150M Taiyo Yuden
    NR3010T150M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NR3010T150M is described as FIXED IND 15UH 400MA 888 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"