MDKK2020T1R5MMV Taiyo Yuden
  • More about MDKK2020T1R5MMV Taiyo Yuden
    MDKK2020T1R5MMV Taiyo Yuden
    MDKK2020T1R5MMV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. MDKK2020T1R5MMV is described as FIXED IND 1.5UH 1.35A 133 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.