MAKK2520T3R3M Taiyo Yuden
  • More about MAKK2520T3R3M Taiyo Yuden
    MAKK2520T3R3M Taiyo Yuden
    MAKK2520T3R3M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. MAKK2520T3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V