MAKK2520T1R5M Taiyo Yuden
  • More about MAKK2520T1R5M Taiyo Yuden
    MAKK2520T1R5M Taiyo Yuden
    MAKK2520T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. MAKK2520T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 1.8A 125 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK