LK21251R2K-T Taiyo Yuden
  • More about LK21251R2K-T Taiyo Yuden
    LK21251R2K-T Taiyo Yuden
    LK21251R2K-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LK21251R2K-T is described as FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.