LK16083R3M-T Taiyo Yuden
  • More about LK16083R3M-T Taiyo Yuden
    LK16083R3M-T Taiyo Yuden
    LK16083R3M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LK16083R3M-T is described as FIXED IND 3.3UH 30MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK