LK10051R2M-TV Taiyo Yuden
  • More about LK10051R2M-TV Taiyo Yuden
    LK10051R2M-TV Taiyo Yuden
    LK10051R2M-TV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LK10051R2M-TV is described as FIXED IND 1.2UH 20MA 790 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.