LHL13TB471K Taiyo Yuden
  • More about LHL13TB471K Taiyo Yuden
    LHL13TB471K Taiyo Yuden
    LHL13TB471K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL13TB471K is described as FIXED IND 470UH 900MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.