LHL13TB330K Taiyo Yuden
  • More about LHL13TB330K Taiyo Yuden
    LHL13TB330K Taiyo Yuden
    LHL13TB330K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL13TB330K is described as FIXED IND 33UH 3.2A 43 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"