LHL10NB333J Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB333J Taiyo Yuden
    LHL10NB333J Taiyo Yuden
    LHL10NB333J is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB333J is described as FIXED IND 33MH 56MA 76 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.