LHL10NB330K Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB330K Taiyo Yuden
    LHL10NB330K Taiyo Yuden
    LHL10NB330K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB330K is described as FIXED IND 33UH 1.9A 78 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.