LHL10NB220K Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB220K Taiyo Yuden
    LHL10NB220K Taiyo Yuden
    LHL10NB220K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB220K is described as FIXED IND 22UH 2.1A 61 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.