LHL10NB180K Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB180K Taiyo Yuden
    LHL10NB180K Taiyo Yuden
    LHL10NB180K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB180K is described as FIXED IND 18UH 2.4A 46 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK