LHL10NB150K Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB150K Taiyo Yuden
    LHL10NB150K Taiyo Yuden
    LHL10NB150K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB150K is described as FIXED IND 15UH 2.6A 42 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK