LHL10NB121K Taiyo Yuden
  • More about LHL10NB121K Taiyo Yuden
    LHL10NB121K Taiyo Yuden
    LHL10NB121K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LHL10NB121K is described as FIXED IND 120UH 1A 250 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"