LBR2518T100M Taiyo Yuden
  • More about LBR2518T100M Taiyo Yuden
    LBR2518T100M Taiyo Yuden
    LBR2518T100M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBR2518T100M is described as FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.