LBM2016T100JV Taiyo Yuden
  • More about LBM2016T100JV Taiyo Yuden
    LBM2016T100JV Taiyo Yuden
    LBM2016T100JV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBM2016T100JV is described as FIXED IND 10UH 215MA 1.56 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.