LBC3225T100MR Taiyo Yuden
  • More about LBC3225T100MR Taiyo Yuden
    LBC3225T100MR Taiyo Yuden
    LBC3225T100MR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC3225T100MR is described as FIXED IND 10UH 540MA 133 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.