LBC2518T101KV Taiyo Yuden
  • More about LBC2518T101KV Taiyo Yuden
    LBC2518T101KV Taiyo Yuden
    LBC2518T101KV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC2518T101KV is described as FIXED IND 100UH 125MA 4.81 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.