LBC2016T470M Taiyo Yuden
  • More about LBC2016T470M Taiyo Yuden
    LBC2016T470M Taiyo Yuden
    LBC2016T470M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC2016T470M is described as FIXED IND 47UH 110MA 4.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.