LBC2016T3R3M Taiyo Yuden
  • More about LBC2016T3R3M Taiyo Yuden
    LBC2016T3R3M Taiyo Yuden
    LBC2016T3R3M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC2016T3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 410MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE