LBC2016T330M Taiyo Yuden
  • More about LBC2016T330M Taiyo Yuden
    LBC2016T330M Taiyo Yuden
    LBC2016T330M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC2016T330M is described as FIXED IND 33UH 135MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.