LBC2016T1R5M Taiyo Yuden
  • More about LBC2016T1R5M Taiyo Yuden
    LBC2016T1R5M Taiyo Yuden
    LBC2016T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LBC2016T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 600MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN