LB2518T680K Taiyo Yuden
  • More about LB2518T680K Taiyo Yuden
    LB2518T680K Taiyo Yuden
    LB2518T680K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LB2518T680K is described as FIXED IND 68UH 70MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH