LB2518T4R7M Taiyo Yuden
  • More about LB2518T4R7M Taiyo Yuden
    LB2518T4R7M Taiyo Yuden
    LB2518T4R7M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LB2518T4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 240MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE