LB2518T1R5M Taiyo Yuden
  • More about LB2518T1R5M Taiyo Yuden
    LB2518T1R5M Taiyo Yuden
    LB2518T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LB2518T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 405MA 70 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP