LAL03KH1R8M Taiyo Yuden
  • More about LAL03KH1R8M Taiyo Yuden
    LAL03KH1R8M Taiyo Yuden
    LAL03KH1R8M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL03KH1R8M is described as FIXED IND 1.8UH 240MA 1.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP