LAL03KH180K Taiyo Yuden
  • More about LAL03KH180K Taiyo Yuden
    LAL03KH180K Taiyo Yuden
    LAL03KH180K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL03KH180K is described as FIXED IND 18UH 140MA 3.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH