LAL02VD8R2K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD8R2K Taiyo Yuden
    LAL02VD8R2K Taiyo Yuden
    LAL02VD8R2K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD8R2K is described as FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.