LAL02VD470K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD470K Taiyo Yuden
    LAL02VD470K Taiyo Yuden
    LAL02VD470K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD470K is described as FIXED IND 47UH 70MA 5.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.