LAL02VD3R9K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD3R9K Taiyo Yuden
    LAL02VD3R9K Taiyo Yuden
    LAL02VD3R9K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD3R9K is described as FIXED IND 3.9UH 200MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.