LAL02VD390K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD390K Taiyo Yuden
    LAL02VD390K Taiyo Yuden
    LAL02VD390K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD390K is described as FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"