LAL02VD2R7K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD2R7K Taiyo Yuden
    LAL02VD2R7K Taiyo Yuden
    LAL02VD2R7K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD2R7K is described as FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.