LAL02VD220K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD220K Taiyo Yuden
    LAL02VD220K Taiyo Yuden
    LAL02VD220K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD220K is described as FIXED IND 22UH 130MA 3.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"