LAL02VD180K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD180K Taiyo Yuden
    LAL02VD180K Taiyo Yuden
    LAL02VD180K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD180K is described as FIXED IND 18UH 140MA 3.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK