LAL02VD120K Taiyo Yuden
  • More about LAL02VD120K Taiyo Yuden
    LAL02VD120K Taiyo Yuden
    LAL02VD120K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. LAL02VD120K is described as FIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE