HKQ0603W27NJ-T Taiyo Yuden
  • Part Number: HKQ0603W27NJ-T
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 27NH 160MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HKQ0603W27NJ-T Taiyo Yuden
    HKQ0603W27NJ-T Taiyo Yuden
    HKQ0603W27NJ-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. HKQ0603W27NJ-T is described as FIXED IND 27NH 160MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB