HKQ0603W13NJ-T Taiyo Yuden
  • More about HKQ0603W13NJ-T Taiyo Yuden
    HKQ0603W13NJ-T Taiyo Yuden
    HKQ0603W13NJ-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. HKQ0603W13NJ-T is described as FIXED IND 13NH 200MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.