HK1005R27J-TV Taiyo Yuden
  • More about HK1005R27J-TV Taiyo Yuden
    HK1005R27J-TV Taiyo Yuden
    HK1005R27J-TV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. HK1005R27J-TV is described as FIXED IND 27NH 300MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH