HK1005R18J-TV Taiyo Yuden
  • More about HK1005R18J-TV Taiyo Yuden
    HK1005R18J-TV Taiyo Yuden
    HK1005R18J-TV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. HK1005R18J-TV is described as FIXED IND 18NH 300MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"