CKP2520V3R3M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2520V3R3M-T Taiyo Yuden
    CKP2520V3R3M-T Taiyo Yuden
    CKP2520V3R3M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2520V3R3M-T is described as FIXED IND 3.3UH 400MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP